BEEN

Baltic Energy Efficiency Network for the Building Stock

 

The BEEN Final Conference was held on 11th December 2007 in Berlin.

Tere tulemast BEEN-i!

Läänemeremaade Elamufondi Energiasäästu Võrgustik e BEEN

Tere tulemast BEEN-i kodulehele. Tegemist on projektiga, mis on osaliselt finantseeritud Euroopa Liidu BSR Interreg III B programmi poolt. BEEN projekt sai alguse 2005. aasta 1.juulil, eesmärgiga arendada strateegiad ja instrumente, mis edendavad ja toetavad korterelamupiirkondade energiasäästlikuks rekonstrueerimist Läänemere piirkonnas.

Korterelamupiirkond Poolas 2003
Korterelamupiirkond Poolas 2003

Meie koduleht pakub sulle informatsiooni projekti tausta, eesmärkide, tööprogrammide ja ka osalevate partnerite kohta. Edaspidi võib siit leida ka muud vajalikku infot korterelamute energiasäästu teema kohta.

BEEN-i koduleht, mis avati 2005. aasta detsembris on peamine töövahend jagamaks projekti tulemusi kõigi osalevate partnerite vahel. Edaspidi teavitatakse kodulehe vahendusel kõiki väliseid eksperte ja teisi huvitatud osapooli, nagu näiteks korteriühistud, kortermaja elanikke aga ka avalikkust, kuni projekti lõpuni 2007. aasta detsembris.


Url: http://www.been-online.net/index.php?id=1

The BEEN project is part-financed by the European Union (EU). Lead partner is the Berlin Government, Senate Department for Urban Development, Germany. The project is organized by the project coordinator:

- Housing Initiative for Eastern Europe (IWO) e.V.
- Initiative Wohnungswirtschaft Osteuropa (IWO) e.V.
Friedrichstraße 95
10117 Berlin, Deutschland

Tel: +49-(0)30-20 67 98 02
Fax: +49-(0)30-20 67 98 04
eMail: mail@iwoev.org
Web: www.iwoev.org